محل تبلیغات شما

استفاده از تکنولوژي روز شيشه در دکوراسيون داخلي

امروزه طراحي و دکوراسيون داخلي ساختمان‌ها اهميت بسيار زيادي در ميان ساير افراد پيدا کرده است. طراحان ساختمان و افرادي که در طراحي دکوراسيون داخلي و خارجي نقش دارند سعي مي‌کنند همواره از تکنولوژي هاي جديد در طراحي‌هاي خود استفاده کنند. براي اين کار روزانه به دنبال روش‌هاي جديد و لوازم مدرن موثر در طراحي دکوراسيون هستند. از زمان‌هاي قديم تا به امروز شيشه‌ها نقش اساسي در طراحي دکوراسيون داشته‌اند. شيشه هيچوقت نقش مهم خود را در اين زمينه از دست نداده و نخواهد داد، بلکه روز به روز به ميزان تاثير و اهميت آن افزوده مي‌شود. با  توجه به محبوبيت شيشه‌ها، روز به روز شاهد بوجود آمدن لوازم و تکنولوژي‌هاي جديدي هستيم که با استفاده از شيشه بوجود آمده‌اند. اين لوازم جديد تاثير بسيار زيادي در طراحي و دکوراسيون ساختمان‌ها دارند. از جمله اين محصولات مي‌توان به شيشه لاکوبل، کابين دوش، پارتيشن شيشه‌اي و در نهايت نرده شيشه‌اي اشاره کرد. در ادامه با هر کدام از اين لوازم بيشتر آشنا مي‌شويم.

 

m4z0_r5.jpg

 

استفاده از نرده شيشه‌اي در طراحي و دکوراسيون ساختمان ها

نرده شيشه‌اي همانطور که از نام آن مشخص است نرده‌هايي براي حفاظت از زواياي کناري اطراف پله‌ها هستند که در گذشته از جنس آهن ساخته مي‌شدند. امروزه با پيشرفت تکنولوژي نرده‌ها را از جنس شيشه مي‌سازند. نرده شيشه‌اي به دلايل متفاوتي طراحي و ساخته شد. اين نرده‌ها نقش بسيار مهمي در زيبايي و مدرن‌سازي ساختمان‌ها دارند. با توجه به نقش مهم شيشه در دکوراسيون ساختمان هاي امروزي، مي‌توان گفت که امروزه براي زيباسازي  و مدرن‌سازي دکوراسيون داخلي و خارجي ساختمان ها در مرحله اول از شيشه ها کمک گرفته مي‌شود. با توجه به اين نکته استفاده از نرده‌هاي شيشه‌اي مي‌تواند در يکپارچه سازي فضاي داخلي خانه ها و يا ساختمان هاي اداري و تجاري موثر باشد.

از دلايل ديگر استفاده از نرده شيشه‌اي در دکوراسيون داخلي، تنظيم نور داخل ساختمان‌ها است. شيشه‌هاي ساده مي‌توانند نور را از داخل خود عبور داده و نور مورد نياز درون ساختمان‌ها را فراهم کنند. ساخت پله هايي از جنس شيشه که در حال حاضر امکان پذير شده است در کنار نرده شيشه‌اي، مي‌تواند فضاي داخلي خانه ها را پرنورتر و زيباتر جلوه دهد. به همين سادگي مي‌توانيد فضايي براي پرورش گل ها و گياهان را در خانه ها فراهم کنيد که به سادگي ميزان نور مورد نياز گياهان را با استفاده از دکوراسيون شيشه‌اي تامين مي‌کند. به طور کلي مي‌توان گفت که اين نوع نرده در دو نوع کلي توليد و استفاده مي‌شود. مي‌توان نرده ها به صورت تمام شيشه طراحي کرد يا اينکه به صورت تلفيقي از شيشه و ف براي طراحي و ساخت نرده ها استفاده کرد. هر دو نوع زيبايي خاص خود را دارند و با توجه به دکوراسيون داخلي ساختمان ها مي‌توان نوع مناسب را انتخاب کرده و استفاده کرد.

 

استفاده از پارتيشن شيشه‌اي در طراحي و دکوراسيون ساختمان ها

يکي ديگر از تکنولوژي‌هاي جديد شيشه در طراحي و دکوراسيون، پارتيشن شيشه‌اي است که امروزه در طراحي ساختمان‌ها نقش بسيار موثري دارد. پارتيشن شيشه‌اي را مي‌توان به نوعي استفاده از شيشه براي ساخت ديوار معرفي کرد. در اين صورت مي‌توان اتاق هايي با ديوار هاي شيشه‌اي طراحي کرد. اين اتاق ها مي‌توانند در بسياري از موارد بسيار کاربردي باشند. بعلاوه در ساخت يک اتاق شيشه‌اي براي کاربرد اصلي مي‌‎توان تاثير بسيار زيادي توسط اين اتاق‌ها در زيبايي، مدرن‌سازي منازل و ساختمان‌هاي تجاري مشاهده کرد. مي‌توان با استفاده از پارتيشن شيشه‌اي فضاي اصلي موجود در خانه ها را به قسمت هاي مختلف تفکيک کرده و به سادگي در برابر ورود عوامل متعدد خارجي مقاومت کرد. از جمله اين عوامل به صداها، گرد و خاک، ه ها و . اشاره مي‌کنيم. طراحي اين نوع پارتيشن نياز به دقت و تخصص زيادي دارد. بهترين کاربرد براي اين پارتيشن‌ها استفاده در ساختمان هاي اداري و شرکت ها است.

استفاده از کابين دوش در طراحي و دکوراسيون داخلي

 

کابين دوش يک محفظه در اندازه هاي متفاوت است که در داخل حمام ها قرار مي‌گيرد. اين محفظه حاوي دوش و متعلقات مربوطه است که يک پنل کنترلي در قسمت پشتي آن قرار داده شده است. با استفاده از اين پنل مي‌توان تنظيمات مخصوص به دوش را تغيير داد و بر طبق خواسته شخص تنظيم کرد. اين نوع کابين‌ها با توجه به اندازه حمام انتخاب مي‌شوند و براي نظافت و پاکيزگي بيشتر طراحي و توليد شده‌اند. درب‌هاي کابين دوش از جنس شيشه بوده و در دو نوع کشويي و باز شو طراحي و ساخته مي‌شود. براي طراحي اين نوع محصول شيشه‌اي از طرح ها و اندازه هاي متفاوتي استفاده مي‌کنند. استفاده از کابين در داخل حمام ها در کنار وان مي‌تواند يک امکانات کامل براي استحمام محسوب شود. معمولا کساني که مي‌خواهند يک دوش سريع بگيرند از کابين دوش يا دوش هاي معمولي استفاده مي‌کنند. در حالي که استحمام در وان ها زمان بر بوده و نياز به آماده‌سازي وان ها خواهد داشت.

 


ندارییی ها ,استفاده ,طراحي ,شيشه‌اي ,دکوراسيون ,شيشه ,استفاده از ,طراحي و ,در طراحي ,و دکوراسيون ,نرده شيشه‌اي ,تاثير بسيار زياديمنبع

بررسي مزايا و معايب کار در تاکسي‌هاي اينترنتي

هزينه اياب و ذهاب نظافتچي منزل

با استفاده از کدينگ لغات 504 را يک روزه بخوانيم!

مشکلات بعد از ارتودنسي دندان

بهينه ترين توضيحات image alt و تگ title براي سئو تصاوير 2019

کنترل ولو

پوشش مکان هاي مختلف ساختمان ها و مسقف گرداندن آن ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ارزان کده دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم دانلود فیلم فروشگاه گیوه کرد روستای چوبین رزبلاگ لینک - تبادل لینک رایگان گناهان کبیره sefrdesign بیابون دانلود اهنگ الکترونیک ترنس هاوس داب استپ فول آلبوم آهنگ بیس دار